رد کردن لینک ها

سیگلایت D-50 با قابلیت انعکاس نور بصورت افقی و نیز عمودی

All-in-one SIGLITE (D-50)

سیگلایت D-50 این نوع سیگلایت که چشم ببری حاشیه پیاده رو و جدول، نیز نامیده میشود،به دلیل بهره مند بودن از  قابلیتی خاص، میتواند نور را بصورت افقی و نیز عمودی منعکس کند،و لذا بعنوان “چشم ببری حاشیه پیاده رو و جدول، با قابلیت انعکاس نور درتمامی جهات”  مشهور است. این محصول ،بطور معمول،به دلیل قابلیت انعکاس نور بصورت عمودی و افقی، در حاشیه پیاده روها،جدولها، رفوژ میانی(Traffic island)، میدان ها  و نیز جاده ها  بدون نیاز به بستن لاستیک ، نصب میشود.در واقع،این نوع سیگلایت را بر سطح دیوارها نیز میتوان نصب نمود،چرا که قادر است نور را بصورت عمودی منعکس کند.

کاربردها

(1) نیوجرسی

(2) موانع ترافیکی

(3) رفوژ میانی(جزیره وسط)

(4) جدول

(5) همراه و در کنار سایر تجهیزات ایمنی جاده

(6) بعنوان تجهیزات ایمنی کنترل و هدایت ترافیک در عملیات اجرایی

(7) انواع دیوار(دیوارهای حایل،گالری ها و…)

554
D-50

مشخصات و ویژگی ها

رنگ های موجود

سفید (transparent)  زرد (self-colored)

  • جنس: شیشه فشرده

  • میزان فشردگی و تحمل فشار: بر اساس نتایج آزمایش(CNS 13762) ،این محصول بدون پایه لاستیکی بیرونی، قادر است تا بیش از 15 تن فشار را تحمل کند.
  • وزن: 177گرم
  • این نوع چشم ببری هیچ نقطه کوری ندارد.
  • سطح شیشه ای و رویین این محصول بسیار فشرده و سخت بوده و،در صورتی که شکسته شده و یا خرد شود ،تبدیل به پودر و ذرات بسیار ریزی میشود که هیچ نوع خطری برای انسان و یا خودروها نخواهد داشت.
  • میزان بیرون زدگی این نوع چشم ببری از سطح نصب شده  تنها 12 میلیمتر میباشد و به دلیل بهره مند بودن از سطحی صاف و بدون هرگونه لبه و گوشه تیز ،هیچ مشکلی برای تردد وسایل نقلیه و افراد پیاده بوجود نمی آورد(چشم ببری های معمول ارتفاعی معادل 25 میلیمتر دارند،و چشم ببری های مخصوص نصب در بزرگراهها نیز، دارای ارتفاع 19 میلیمتر هستند).
  • عمر مفید سیگلایت D-50 (بعنوان مثال) در یک زمین گلف بیش از 20 سال است (سایر نمونه های پلاستیکی به مرور زمان تحت تاثیر اشعه فرابنفش خورشید،پس از یک تا دوسال معیوب شده و کیفیت خود را از دست میدهند).
  • نصب این محصول آسان بوده و هیچ نوع ضرری برای محیط زیست ندارد.این نوع چشم ببری را بر سطح جاده و نیز روی دیوار میتوان نصب نمود.