رد کردن لینک ها

WELCOME TO THE
COMPANY WEBSITE

درباره شرکت

شرکت نوین تجارت گستر قشم

شرکت ما با نشان تجاری NTG و شماره ثبت 5285 با مجوز فعالیت اقتصادی و کارت بازرگانی در زمینه صادرات و واردات و فروش کالا و تمامی خدمات مرتبط با اخذ نمایندگی از سال 94 آغاز نموده است.

خدمات ما

شرکت نوین تجارت گستر قشم با داشتن تجربه و تخصص بالای مسئولین ، سوابق ارزشمند مدیریتی ، تجهیزات و ملزومات جدید و پیشرفته توانایی انجام بهینه خدمات را در بالاترین سطح کیفی دارا بوده و در حال حاضر عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران می باشد.

ادامه توضیحات

برخی از خدمات شرکت نوین تجارت گستر قشم

خدمات واردات

واردات

انجام مراحل واردات کالا به صورت برنامه ریزی شده و قدم به قدم ، باعث می گردد کالای مورد نیاز با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان در اختیار مشتری قرار گیرد.

اطلاعات بیشتر
پشتیبانی شما

پشتیبانی کامل شما

از زمان شروع تا به مقصد رسیدن محصول شما در کنار شما هستیم تا با آرامش خاطر محصول خود را به فروش نهایی برسانید.

اطلاعات بیشتر
خدمات صادرات

صادرات

صادرات و فروش کالا در بازارهای خارجی از ظرافت و حساسیت خاصی برخوردار است و عدم توجه به آن ممکن است سرمایه های انسانی و مالی را به هدر بدهد.

اطلاعات بیشتر

چشم اندازه شرکت

توسعه روز افزون تکنولوژهای صنعتی اداری و خدماتی و ظهور اقتصادهای جدید در سطح مالی/منطقه ای و جهانی بکارگیری و استفاده از خدمات تجارت بین المللی و الکترونیک را هر روز بیشتر از قبل هویدا می گردد. و از یک انتخاب به یک ضرورت تبدیل می شود.

در این میان ما با نگاه ویژه به مفهوم دهکده جهانی World Village تمام سعی و امکانات خود را جهت نزدیک کردن بازارهای تولیدی ، سرمایه ای و مفهومی مهم می نماید که در این راستا خود را نیازمند همکاری با کلیه صاحب نظران / اقتصاددانان / و صاحبان مشاغل و سرمایه می داند و تلاش و کوشش خود را در جهت بهره گیری از این عزیزان بصورت روز افزون افزایش می دهد تا در آینده نزدیک افتخار همکاری هر چه بیشتر با شاغلان بخش اقتصادی برای این شرکت فراهم گردد.

 WE NEED YOU TO DO

درباره شرکت نوین تجارت گستر قشم بیشتر بدانید...

همکاران ما

در این قسمت با برخی از سوابق پرسنلی شرکت آشنا می شوید

گروه صنعتی کوبش فلز

گروه صنعتی کوبش فلز هرمزگان (KFI GROUP) در سال 1386 ، با هدف طراحی و اجرای طرحهای ایمن سازی راههای درون شهری و برون شهری تاسیس گردید.

این شرکت از همکاری با تجربه ترین کادر مهندسان ، در زمینه طراحی ، جانمایی ، محاسبات تجهیزات ایمنی راه ، بهره میبرد ، و در ارتباط با خدمات مذکور بیش از یازده سال است که با وزارت راه و شهرسازی ایران ، شهرداریها ، مناطق آزاد تجاری و پیمانکاران حوزه ترافیک و ایمنی جاده ، همکاری مستمر و موثر دارد.

KFI GROUP تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت SEIH YING تایوان میباشد که با کیفیت ترین نوع چشم ببری های جاده را در جهان ، با برند تجاری SIGLITE تولید میکند.

آشنایی کامل با گروه صنعتی کوبش فلز...

مدیران و کارمندان شرکت نوین تجارت گستر قشم

در این قسمت با برخی از سوابق پرسنلی شرکت آشنا می شوید

مدیرعامل

مهسا پورعبدالله

مشاهده رزومه

امور بین الملل

مسعود شجاعی

مشاهده رزومه

امور مالی

مهدیه خوشبخت

مشاهده رزومه

امور مالی

مرتضی رشت

مشاهده رزومه

فناوری اطلاعات

کیوان میری

مشاهده رزومه

امور اداری

مهناز نژاد نظری

مشاهده رزومه

مقالات

در این بخش آخرین مطالب مهم شرکت نمایش داده می شود

معرفی صادرات و واردات (بخش اول)

معرفی صادرات و واردات (بخش اول)

معرفی واردات و صادرات(بخش اول) در این مطلب خواهید خواند تعریف تجارت مبتنی بر واردات،صادرات صادرات: آیا چیزی را که دارم ، می خواهید؟
مدلهای جدید سیگلایت مخصوص جاده های برف گیر

مدلهای جدید سیگلایت مخصوص جاده های برف گیر

SnowSIG-17 & SnowSig-50 مدلهای جدید SnowSIGLITE-17 و SnowSIGLITE-50 سه برابر چشم ببری های معمولی درخشندگی دارند و مخصوص جاده های برفگیر هستند، و بگونه
سیگلایت مدل D50s نشانگر جاده از شیشه فشرده در ابعاد کوچک

سیگلایت مدل D50s نشانگر جاده از شیشه فشرده در ابعاد کوچک

سیگلایت D50s سیگلایت مدل D50s که از شیشه بسیار فشرده ساخته شده است ، میتوان در هر بخشی از جاده از قبیل: مسیر گذر

زمان طلاست با ما آن را بدست آورید

با وارد کردن نام کامل و آدرس فعال ایمیل خود می توانید پیام خود را جهت همکاری ارسال نمایید تا در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنیم